NAŠE SLUŽBY

DPF/FAP filtry

Vyčistíme a zrenovujeme jakýkoliv filtr pevných částic DPF, FAP osobního, užitkového či nákladního automobilu, ale také třeba autobusu. Velmi pečlivým a šetrným způsobem odstraníme z filtru veškeré zbytky oleje, sazí, popílku a ceria. Po vyčištění probíhá detailní kontrola propustnosti filtru. Naše metoda čištění je proti ostatním metodám velmi šetrná a především ekologická bez invazivního zásahu do samotného filtru.

SCR katalyzátory (Euro 6)

Nabízíme komplexní čištění katalyzátorů, včetně velkých katalyzátorů. V průběhu čištění odstraníme nejen nánosy všech ztuhlých zbytků AdBlue, olejů, PM10 a jiných nečistot, ale zároveň vyčistíme čidla. To vše bez jakéhokoliv řezání, vypalování či sváření katalyzátoru.

Rychlost

Čištění provádíme v co nejkratší možné době s maximálním ohledem na zachování kvality procesu čištění.

Nízká cena

Naše ceny ekologického čištění jsou velmi příznivé a tak proti pořízení nového filtru ušetříte až tisíce korun.

kompletní montáž

Díky vlastnímu autoservisu pro Vás umíme čištění filtru provést včetně kompletní montáže.

VYZVEDNUTÍ FILTRU KDEKOLIV PO ČR A SK

Řešení čištění filtru pevných částic nebylo nikdy jednodušší. Čištění si jednoduše objednáte, filtr zabalíte do krabice a o zbytek se postaráme my. Filtr si vyzvedneme na vámi požadované adrese, v našem servisu jej kompletně vyčistíme a vdechneme mu nový život a zpátky jej doručíme k vám a to v expresně krátkém čase!

Ekologické čištění

Díky novému a nejmodernějšímu stroji probíhá celý proces čištění maximálně ekologicky a šetrně k životnímu prostředí.

Šetrné čištění

Ekologicky odstraníme zbytky oleje, PM10 (saze, popílek, cerium). A další nečistoty, které filtr zachytí. Vašemu vozu se pak bude lépe dýchat.

Samostatné čištění filtru

Od 3990,- Kč s DPH

Čištění včetně montáže

Od 6990,- Kč s DPH

Neodkládejte čištění DPF filtru.

Objednejte se k nám.

+420 778 082 405
+420 775 468 023

Sídlíme v Bohumíně vedle sjezdu z dálnice D1, jen pár minut z Ostravy. Čištění zařídíme v rámci celé České Republiky a Slovenska za pomocí dopravců.